#61 2011-12-31 18:06:23

Gościu

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Co oznacza kropka z tyłu głowy na potylicy? Wszedzie sie pisze o dłoniach, przodzie twarzy ewentualnie za uchem. Prosiłbym o pomoc.

#62 2012-01-07 12:06:26

Czaro

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Wy Jebane Kurwiszony Z CHarakterem kurwiska... takich rzeczy sie nie przewija na wolnoci !! tacy kurwa ciekawi jestescie???... to wypierdalac pod cele, za tekie cos odrazu by z was cweli prawilnych zrobili parówczaki jebane!!!!... a ty pokurwincu co piszesz  o tym, modl sie zeby nie wyszlo kim jestes bo kazdy GIT by cie tak pokurwił   ze by cie najbliżsi nie poznali... kurwom posyłam Festa...

#63 2012-01-10 22:01:46

arkane

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

SmuTNa napisał:

TY co to napisałeś jesteś jebanym frajerem i cwelem !!!
nie sprzedaje się bajery na wolności !!!
Jak byś siedział to byś kopsaku wiedzial !!!
Jak trafisz do pierdla i odwalisz taki numer to zostaniesz wydymany szmato !!!
Hwdp Jebać sąd !!!!

a skąd kurwa idiotko wiesz co to bajera w takim razie ?? małolatko z praszki z nieudanym farbowaniem włosów

#64 2012-01-26 07:19:25

Smerfujący

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Czemu takie rzeczy smerfujesz dla publicznej wiadomości? Wszyscy się smerfują teraz! Smerf ci w Gargamela! Klakier ci w Łasucha ;D A jak jeszcze się okaże że masz smerfetkę wytatuowałeś pod prawym pępkiem a Pasibrzuch zauważy to nawet Papasmerf cię zesmerfuje!

Tak ogólnie... jeśli ludzie w więzieniu potrafią znienawidzić człowieka za to że ma jakiś tam tatuaż którego "nie powinno się robić na wolności" - jeśli tacy ludzie potrafią skrzywdzić takiego człowieka za tatuaż - to gdzie jest jakikolwiek szacunek w tych ludziach? Chyba tylko w tatuażach;/

Jak dla mnie to jest przepełnione chorą ironią.
Zresztą widać po komentarzach "smerfujących panów i pań" - jak dobrymi są ludźmi ;/ I jak wielki mają szacunek dla innych ;/

Pozdrawiam wszystkich niesmerfujących.
A smerfujący którzy tak tutaj krzyczą na autora artykułu niech wiedzą - tu jest wolność - a wolność to taki gryps którego chyba nie rozumiecie, a o którym wam nic nie powiem.

#65 2012-02-05 00:06:54

ale jaja

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Śmieszycie mnie z tymi tajemnicami grypserki. Chcecie to ukryć?jest jeden sposób niech każdy z was sobie po wyjściu strzeli w łeb. Tajemnice zachowacie, będzie z wami spokój. Bądźcie twardzi i zrobcie to:)

#66 2012-02-16 21:25:16

Odin

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Paczcie jak się puszą ofiary losu co się złapać dały...
Gryps czy nie, jest to jakiś sposób na zaistnienie w gorszym społeczeństwie.
Ludzie piszą tutaj jak zrozumieć te chore dziary, a skazańcy bez perspektyw na dalsze życie chcą dyktować co wolno a co nie...
Powinny być cele jednoosobowe z wyrem i kiblem to by się buractwo nie puszyło tymi frajerskimi dziarami.
Po drugie , połowa krzykaczy z tego forum jeszcze pudla nie zaliczyło, ale szczekają bo się solidaryzują ze swoimi autorytetami.

cyt."I po co taki człowiek ma żyć ???"

#67 2012-02-28 15:30:01

Ha ha ha

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

czytam i nie wierzę.... ja w prawdzie krótko siedziałam bo tylko rok ale się napatrzyłam na wiele niesprawiedliwości, krzywych akcji... szanowanej grypserki coraz mniej, puszkujacych wcale... nie wnikam to ich sprawa...ja starałam się być człowiekiem.
Do sedna po co komuś na wolności wiedza na temat więziennych tatoo? Nie rozumiem??? Ten kto zaliczył odsiadkę to wie, a ci co nie - pytam- po co zaprzątacie sobie piękne główki takimi rzeczami? nie macie ciekawszych zainteresowań?? Wolność jest taka piękna:)
Wiem, że jakis dziwny znak nie musi oznaczać nic np. na dłoniach, za uchem itd. bo to może być zwykła próba tuszu.
Znajdzcie sobie dzieciaki ciekawsze zainteresowania, po tamtej stronie muru nie ma nic ciekawego. Poważnie! 3/4 ludzi, którzy tam przebywali nie chcą już wracać... a jak wracają z "R" z przodu to zazwyczaj z przypadku... Większość dziewczyn, które spotkałam żałuje swoich znamion i myśli o tym by to pokryć. Ja owszem mam tatuaże ale robione w salonie na wolności, w aś ani w zk nie zrobiłam ani jednego i wiecie co? dobrze mi z tym
Pozdrawiam wszystkich:) Cieszmy się wolnością, ona jest największą wartością!!!

#68 2012-02-28 15:44:32

Ewelka

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

dziś w więzieniu rządzą pieniądze i układy, a nie jak kiedyś prawdziwe zasady
dziś grypsować może nawet żul spod monopolowego bo gitom przydaje się renta jego
ja wiem, ze trzeba być człowiekiem dla człowieka
szacunek -  tego się nie kupuje, na to się zasługuje....

ha, ha, ha jak bym się zastanawiała co moje tatuaże oznaczają w różnych grupach, sub- i podkulturach to bym musiała sie nieźle nagimnastykowac by nikogo nie "urazić", jak nie macie zamiaru trafić do więzienia to po co się zastanawiacie co dany tatuaż oznacza w więzieniu? każdy tatuaż powinien oznaczać coś dla jego posiadacza, a co inni o tym myślą(?) mało powinno was interesować, jak się nie podoba niech się nie patrzą i tyle... moje tatoo są moje i tylko moje, jak ktoś się mnie pyta co poszczególny z nich oznacza czasem chętnie wyjaśniam, a czasem mówię "nie interesuj się szpiegostwem" ;0) i tyle hihihi
Pozdrawiam wszystkich nerwusków:)

#69 2012-03-01 19:48:23

hwdp

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

arkane napisał:

SmuTNa napisał:

TY co to napisałeś jesteś jebanym frajerem i cwelem !!!
nie sprzedaje się bajery na wolności !!!
Jak byś siedział to byś kopsaku wiedzial !!!
Jak trafisz do pierdla i odwalisz taki numer to zostaniesz wydymany szmato !!!
Hwdp Jebać sąd !!!!

a skąd kurwa idiotko wiesz co to bajera w takim razie ?? małolatko z praszki z nieudanym farbowaniem włosów

co to kurwa ma być salon pogaduch o zakazanych dla innych osobnikach tematach .. wypierdalać do puchy i tam nawijać.. kurwiszony...

#70 2012-03-01 19:57:03

hwdp

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

jak dla mnie to nic dziwnego dzieciaki z domów co na konto co miech wpada blanka od rodziców to nie maja najlepszego zrozumienia dla strefy bardziej uczonej w inny sposób narty naucz się taki dzieciaku szacunku do siebie a potem pisz do tego tematu...

#71 2012-03-01 19:57:24

hwdp

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

jak dla mnie to nic dziwnego dzieciaki z domów co na konto co miech wpada blanka od rodziców to nie maja najlepszego zrozumienia dla strefy bardziej uczonej w inny sposób narty naucz się taki dzieciaku szacunku do siebie a potem pisz do tego tematu...

#72 2012-03-01 19:57:40

hwdp

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

jak dla mnie to nic dziwnego dzieciaki z domów co na konto co miech wpada blanka od rodziców to nie maja najlepszego zrozumienia dla strefy bardziej uczonej w inny sposób narty naucz się taki dzieciaku szacunku do siebie a potem pisz do tego tematu...

#73 2012-03-01 19:57:42

hwdp

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

jak dla mnie to nic dziwnego dzieciaki z domów co na konto co miech wpada blanka od rodziców to nie maja najlepszego zrozumienia dla strefy bardziej uczonej w inny sposób narty naucz się taki dzieciaku szacunku do siebie a potem pisz do tego tematu...

#74 2012-03-05 22:15:32

temudzi

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Odsiedziałem prawie siedem lat.Z czego trzy na enkach i widziałem tyle że nikt mi niepowie co można a czego nie.siedziałem w iławie kamińsku łodzi mokotowie czerwonym borze kopernika i barczewie.Dzieje sie kórestwo i za kratami i na wolności ale za kratami grypsowałem i grypsować będe do śmierći.Walczylem z kórestwem sam i nikogo nieprosiłem nikogo ludzie szli sami zamną i wszedzie mnie szanowali a kkórwom co przewijaja bajere na wolności małolatom i sie chwalol co tam sie dzieje chuj wbijam w dupe.

#75 2012-03-25 00:06:09

on

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

A co znaczą głowy kotów na kostkach? Albo paski na kostkach na dłoni - wiecie na zgięciach palców, tam gdzie normalnie ma się bruzdy w skórze, za tatuowane to miejsce.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najciekawsze.pun.pl weekend w wellness Ciechocinek