#1 2008-02-20 20:05:57

Jolita1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 226

Eh kobiety:)

Tak się niestety składa, że kobiety zwracają uwagę na kilka podstawowych spraw dotyczących wzajemnych stosunków. Bardzo to im ułatwia poruszanie się w zawiłych damsko – męskich relacjach. Czy wiesz, co jest dla NIEJ wiadomym sygnałem do odwrotu?

Panie bardzo lubią sporo mówić o tym, jakie są wyzwolone i głośno domagać się równouprawnienia. Spróbuj jednak tylko nie odsunąć jej krzesła, nie otworzyć drzwi lub wejść pierwszym do taksówki, a zaraz w myślach zostaniesz odnotowany jako gbur i prostak. Te drobne gesty mają magiczny wręcz efekt. Każda kobieta lubi być traktowana jak księżniczka.

Kilka niepisanych zasad randkowania

Nie patrzysz jej prosto w oczy, odwracasz wzrok – błąd! Kobietki są z natury podejrzliwe i zaraz doszukiwać się będą nieczystych intencji. Jako istota dbająca o szczegóły, z pewnością zwróci uwagę na twoje dłonie, zwłaszcza higienę paznokci.
Wyczyszczone i schludnie przycięte, działają na twoją korzyść. Pan równie zgrabnie zaprzepaszcza swe szanse, kiedy się spóźnia, lub przesadnie dba o finanse pierwszej randki. A pierwsze hasło do ucieczki to: „I co jeszcze powiesz mi ciekawego?” Niemile widziane są też wszelkie wstawki pt. „a moja eks, a moja była”…itd. W miarę możliwości w ogóle o niej nie wspominaj.
Gdy będziesz mówił o niej w samych superlatywach, ona odczyta to jako: on dalej coś do niej czuje, a ja mam być produktem zastępczym( co wywoła irytacje) i myśli typu „co ja właściwie tu robię?” Jeśli zaś będziesz mówił źle „tak będzie o mnie mówił ''gdy się pokłócimy/rozstaniemy”.
Któraż z dziewcząt nie zagotuje się słysząc – „a ilu miałaś przede mną?”, dobre jest też „ a ten twój były…no wiesz… to co z nim..?” urocze, jednak niezwykle odstraszające.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najciekawsze.pun.pl shopa