#91 2012-06-24 02:53:33

maseł

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

powiedzcie po co są sprzedawane tajniki ludzi grypsujących ??jak i tak grypsery na wolności nie można wykożystywać liczy się to kim jesteś ! być może pomogła co nie którym ludziom w życiu zmodernizować swój charakter na dobry sposób.moim zdaniem co nie którzy nie ogarneli tego !!!bo sam widziałem jak się zachowywali po wyjściu ,,nie w porządku,,, ,,gówniarstwo,, , ,, z plakietką mocy,, wkurwia mnie to jak na to patrze chociaż nigdy tam nie byłem !od 15 roku życia wychowywałem się w śród starych gitów i za dużo się na oglądałem więc dla tego mnie to wkurwia!!! I dla tego przestancie już o tym nawijać bo te sprawy dla laików nie są potrzebne i dla ludzi co nie mają o tym pojęcia !! moim zdaniem w pewnych sprawach te tatuaże są ważne! ale to nie nam oceniać!!

#92 2012-07-13 01:41:45

W L i Z S K i F

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

kasta napisał:

Pierdoleni wykolejeńcy jeszcze się bulwersują. Jebać grypsujacych i innych popaprańców którzy zapierdalają wyroki i bawią się w jakieś pierdolone symbole.

Jak już się noga podwinie to trzeba zachować godność a nie robić z siebie pajaca. Zafajdani śmierdziele. Szacunek można zyskać i mieć, nie mając ani jednej dziary.

I jeszcze co niektórzy się tu burzą i popisują. Chuj wam w ryj!


Tatuaż to sztuka i każdy ma prawo wytatuować sobie wzór jaki mu pasuje i jaki mu się podoba. Więc jebać tych wszystkich zafajdańców z kiciarskimi dziarami którzy się tym jarają. Przegraliście swoje życie, to chociaż się tym nie chwalcie...

jestes zwyklym pajacem z Frajerskiej elity skurwialego towarzystwa chuj ci na imie psu bracie

#93 2012-08-11 10:48:45

Kodzi

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Ten kto to pisał to cwel z rozerwanym dupalem.

#94 2012-08-13 10:29:32

eyrhg

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

"No conocía al Saprissa porque está lejos de Europa y es complicado seguirlo desde allí, pero han demostrado mucha fortaleza y ganas por competir. El  http://www.ventacamiseta.com/camisetas- … aratas-20/ partido ha parecido uno de liga, de Europa League o de Champions y eso nos viene muy bien en nuestro objetivo por coger la forma", manifestó el portero belga, que ya superó sus molestias físicas.

Courtois destacó la intensidad con la que ambos equipos disputaron el encuentro. "Ha sido un partido muy intenso,  nueva camiseta barcelona con un Saprissa muy metido en el encuentro que nos puso numerosas dificultades y que pudo decantarse de su lado o del nuestro. Estuvo muy igualado, aunque nosotros tuvimos las mejores oportunidades pero no las materializamos. Su portero hizo un gran encuentro", aseguró.

camiseta de futbol baratas En cuanto a la situación en la que se encuentra el equipo de cara a la Supercopa de Europa, el meta quiso ser cauto. "Aún nos queda un amistoso y dos partidos de Liga para llegar a la Supercopa. Vamos mejorando cada día y sólo pensamos en el siguiente partido", declaró.

#95 2012-08-20 16:02:09

gonzo

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Po 1 kobyly jebane w dupala to wasza grypdera poszla juz tyle lat temu w siec ze nawet sie nie zajarzyliscie... a teraz lykacie wode z giera wiec stucie swoje pizdy bo jestescie banda smiesznych i prostych dzieci wojny i rozpaczy a wiekszosc z was grypsowala bo musiala... Ja siedzialem ale w dupie z tym ile i niewazne gdzie, widzialem jak was gady traktuja i widzialem jak sie z was nabijaja wiec stulcie pizdy i dolaczcie do festow tak jak kiedys niejeden z was... pozdro

#96 2012-10-28 11:14:25

małolat

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

gonzo ty pałko czego sie niepucujesz gdzie gibałeś chyba już cie dubsko boli

#97 2012-11-18 10:06:03

dildozerca

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

SmuTNa napisał:

TY co to napisałeś jesteś jebanym frajerem i cwelem !!!
nie sprzedaje się bajery na wolności !!!
Jak byś siedział to byś kopsaku wiedzial !!!
Jak trafisz do pierdla i odwalisz taki numer to zostaniesz wydymany szmato !!!
Hwdp Jebać sąd !!!!

Ja jestem z Policji i to ja cie wydymam mam twoje ip życzę miłego dnia do zobaczenia

#98 2012-12-29 13:47:15

dareczek

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Lamusy ktoś sprzedaje wasze tatuaże jak was sprzedał !!! i co wam po tej grypserce jak wolności nie ogarniacie.
Jesteście byle kim a kryminał sprawdza sie tylko w zakratowanych oknach i tak jesteście lamusami bo daliście się złapać  Cwel to człowiek jak GEJ który nie wytrzymóje celi i nie robi "RENI GRABOWSKIEJ" Tylko jedzie drugiego Lamusa który mu jest uległ. Wiec jak wyjdziedzie jesteście gajami NAR ELEMENCIE SPOŁECZNY i CHUJ WAM W DUPĘ prze Ę

#99 2012-12-30 01:29:41

czarna2551

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

mam napis patrz komu ufasz i jest zajebisty

#100 2013-01-09 23:06:51

panac3um

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Priso napisał:

Witam. nie popieram takich tematów na publicznym forum. Po to powstało grypsowanie, aby porozumiewać się między złodziejami w więzieniu tak , aby klawisze nie wiedzieli o co biega. Prawdą jestże bajera została wyniesiona dawno, poza tym kto siedział wieże klawisze wiedzą więcej na ten temat, niż nie jeden co siedzi i grypsuje. Sam osobiście mam pięć latek za sobą i wiem coś o tym. Odnośnie oznaczeń to wiedzą wtajemniczeni, że większość z nich to zalicza się do zwykłych wzorków. Podam parę przykładów. Wpada na Świebodzką małolat na pagonach majory. 2 lata kajdanów. Nie wolno było kiedyś teraz nikt mu uwagi nie zwrócił. Pojawia się koleś powiązany z art. 64.2, pułkownik na łydce. Kto w temacie to wie w jakim zasłużonym miejscu powinien się znajdować. Mieszkam w Legnicy dzieciaki 15 lat jeszcze gimnazjum, a cynkówa już jest. Tatuś kazał tak na wszelki wypadek, jak powali się syn to ma być człowiek. Moim zdaniem grypsowania już nie ma. Grypsyją Ci ludzie co ssiedzieli wyroki od lat 80-ych. Teraz jak petka zaczyna grypsować to rtylko po to bo boi się siedzieć, wie że u ludzi nie stanie się krzywda(nie powinna).

Ci panowie, którzy tak bardzo się pieklą na forum, prawdziwy szacun. Widać że ludzie z zasadami.
Ci co opisują znaczenia, powstrzymajcie się bo tak naprawdę to piszą ci co zaliczyli sanki i wielcy gangsterzy bo śledczak widzieli. Na wielu zamkach siedziałem (Dolny Śląsk, Małopolska) wiele widziałem co być nie powinno a jakoś przymyka się oczy.

Pozdrawiam wtajemniczonych

#101 2013-01-09 23:09:32

panac3um

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

panac3um napisał:

Priso napisał:

Witam. nie popieram takich tematów na publicznym forum. Po to powstało grypsowanie, aby porozumiewać się między złodziejami w więzieniu tak , aby klawisze nie wiedzieli o co biega. Prawdą jestże bajera została wyniesiona dawno, poza tym kto siedział wieże klawisze wiedzą więcej na ten temat, niż nie jeden co siedzi i grypsuje. Sam osobiście mam pięć latek za sobą i wiem coś o tym. Odnośnie oznaczeń to wiedzą wtajemniczeni, że większość z nich to zalicza się do zwykłych wzorków. Podam parę przykładów. Wpada na Świebodzką małolat na pagonach majory. 2 lata kajdanów. Nie wolno było kiedyś teraz nikt mu uwagi nie zwrócił. Pojawia się koleś powiązany z art. 64.2, pułkownik na łydce. Kto w temacie to wie w jakim zasłużonym miejscu powinien się znajdować. Mieszkam w Legnicy dzieciaki 15 lat jeszcze gimnazjum, a cynkówa już jest. Tatuś kazał tak na wszelki wypadek, jak powali się syn to ma być człowiek. Moim zdaniem grypsowania już nie ma. Grypsyją Ci ludzie co ssiedzieli wyroki od lat 80-ych. Teraz jak petka zaczyna grypsować to rtylko po to bo boi się siedzieć, wie że u ludzi nie stanie się krzywda(nie powinna).

Ci panowie, którzy tak bardzo się pieklą na forum, prawdziwy szacun. Widać że ludzie z zasadami.
Ci co opisują znaczenia, powstrzymajcie się bo tak naprawdę to piszą ci co zaliczyli sanki i wielcy gangsterzy bo śledczak widzieli. Na wielu zamkach siedziałem (Dolny Śląsk, Małopolska) wiele widziałem co być nie powinno a jakoś przymyka się oczy.

Pozdrawiam wtajemniczonych

Stary powiem Ci krótko...poleciałeś po bandzie z totalną prawdą nie naruszając zasad.Powiem Ci tylko,że absolutnie się z Toną zgadzam...jebać kurwy co pierdolą śmieci na całą publike....POZDRO 600

#102 2013-01-23 22:41:34

bubu

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

pierdolta sie wdupe jebane frajery

#103 2013-01-23 22:44:10

bubu

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

a to, IP to sobie kurwo wsać w dupe jebana pało zapraszam policyjny cwelu

#104 2013-03-14 20:23:31

fest

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Uśmiałem się. Zbulwersowani szamacze, frajerzy , cwele i banda ogłupiałych małolatów...

#105 2013-03-16 18:57:46

lopek78

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Na temat szamaków to lepiej sie nie udzielajcie teraz to nawet majciarze grypsują (za kase) A oco wy szamaki WALCZYCIE.Chyba o chuja do dupy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najciekawsze.pun.pl BoĂŽte de vitesses Lancia cyklinowanie warszawa cena