#76 2012-03-28 14:36:15

THUGLIFE

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

tak jest popieram wszystkich was! jebac frajerow! ja siedziałem na poprawie do 21 od 16 mam dziabe PSM! a z tymi co pierdola farmazony na wolce to do piachu! niech idzie lezec sie dowie co to znaczy takie zycie za kratami ! ) pozdro dobrym ludziom                                                            Z DEDYKIEM ; BZYK!

#77 2012-04-10 03:41:10

Nanton

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Grypserka umiera na kryminałach.... teraz mało kto grypsuje ......

#78 2012-04-10 17:04:04

simone

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Witam. Mam tribala na lewym przedramieniu. Chyba za to nie będzie maczety w nery?. Wydaje mi się że pumeks zapierdala się jedynie kiedy nosi się dziary symbolizujące. Jeśli ktoś ma pojęcie, to proszę o odpowiedź.

Najważniejsze jest być człowiekiem. W ten sposób zdobywa się przyjaciół i szacunek. Przekonałem się o tym i w ten sposób poznałem wspaniałych ludzi, z tej strony i z tamtej strony muru. To bez różnicy, przecież kurestwo jest wszędzie, więc niech każdy pilnuje swojej dupy i wykonuje przemyślane ruchy.


Pozdrawiam dobrych ludzi.

#79 2012-04-16 10:16:52

zostawmy to

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Mój tata zostal skazany na 19l kryminalu z czego odjebal ponad 17...mial wiekszasc z tych tatuazy na ciele dokumentujacych jego lojalnosc i oddanie pomyslowi jakim jest grypsowanie...zmarl 7 lat temu na raka (Panie świec nad duszą meczennikow i potepionych), ale nigdy to przenigdy za czasow gdy zyl juz na wolnosci nie wspomnial ani kurwa jednego slowa na temat wiezienia oprocz tego ze jak tam trafie to mnie zabije....Byl fantastycznym czlowiekiem i przewraca sie w grobie teraz jak widzi co z ideii pozostalo ktora budowali tak skrzetnie przeciwko socjalistycznym wladzom skazani zyjacy pod owym rezimem...Teraz mozesz sie dowiedziec o zasadach panujacych w wiezieniu(mam na mysli cele grypsujace) z opowiadan byle kogo, kazdy o tym wie kto mial jakis kontakt z ulicznym polswiatkiem. dziwi mnie ze jeszcze nie wydala tego zadna drukarnia publikujaca encyklopedie powszechnie dostepna na polskim rynku...Smiac mi sie chce z 'osobnikow' ktorzy zdecydowali sie na pewne zasady ktorych przyzekali przestrzegac a teraz gdy zlapali glebszy oddech zachowuja sie jakby nigdy nawet o nich nie slyszeli....takze za publikacje tego postu o tatuazach i wszystkich ktorzy nie dotrzymali tajemnicy- CHUJ WAM W DUPE ...ZIBI rest in peace DAD...'szacunek sie uzyskuje poprzez czyny badz ich brak gdy potrzeba taka' zwykł mawiac

#80 2012-04-16 10:34:31

zostawmy to

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

wogole dziwi mnie czym sie kierowales zakladajac tego skurwialego posta te tatuaze byly symbolem tylko i wylacznie dla 'ludzi' rozumiejacych idee ich powstania i tylko dla nich....popularyzacja takich informacji zaprzecza tej ideii i jest okazem braku szacunku dla 'ludzi' ich przestrzegajacych i wierzacych w nie....zostala tak zbagatelizowana ze przestaje miec jakiekolwiek znaczenie i sens umiefra razem z waszymi dlugimi jezykami i otwartymi uszami 'osobnikow' dzialajacych na szkode Tych ktorzy zyli w imie tej ideii.takze jeszcze raz CHUJ WAM W DUPE dla tych co zrobili wolnosc z kryminalu...Tato ciesze sie ze nie musisz na to patrzec jak traktuje sie  sprawe ktorej byles filarem...Odpoczywaj na wieki i niech Ci ziemia lekka bedzie

#81 2012-04-16 11:08:32

czytaj

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

'Osobniku' co napisales tego posta o tych dziargach z kryminalu pod piachem zapytaj o mojego tate pomoze Ci zrozumiec ze zle zrobiles zamieszczajac takie bzdury i oczerniles resocjalizacje ktora wszystkim pomaga a  jak nie zrozumiales posta '''zostawmy to''' znajdujacego sie na tym Ozecie to przeczytaj sobie od poczatku zaczynajac cytatem zamieszczonym wczesniej przez <czlowieka>

#82 2012-04-20 12:54:05

git w koronie

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

ogolnie łezka pod okiem oznacza "płacze za wolnościa"  ehh...

#83 2012-04-27 00:13:19

dziesiona

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Masz racyję. Szacun koleżko o tym co piszesz szczera prawda. grypsowania już nie ma. Jak masz pomoc z zewnątrz to i "wielka grypsera" weźmie od ciebie fajka z ręki jak nie ma co palić.
Nic więcej nie zapodam bo szkoda mych palców.

#84 2012-05-03 23:32:56

AŚKaCe

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

THUGLIFE napisał:

tak jest popieram wszystkich was! jebac frajerow! ja siedziałem na poprawie do 21 od 16 mam dziabe PSM! a z tymi co pierdola farmazony na wolce to do piachu! niech idzie lezec sie dowie co to znaczy takie zycie za kratami ! ) pozdro dobrym ludziom                                                            Z DEDYKIEM ; BZYK!

To PSM pewnie znaczy Posówam Matkę Swoją

#85 2012-05-08 21:29:04

kati

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Witam a czy mógbły mi ktoś napisać czy taki tatuaż na ramieniu wąż owinięty wokół serca coś znaczy? A co znaczą 3 kropki ułożone poziomo na przedramieniu u góry i jakieś pojedyńcze na nogach kropki - na łydkach, to u jednej osoby są, bo na nadgarstku ma przerwę w życiorysie, Z góry dziękuję

#86 2012-05-12 00:30:16

ktos

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

tak..owinelem sobie twoja matke..a ona zasysam mi jak pyton.

#87 2012-05-13 22:20:51

kati

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Naprawdę? Czy to żart taki?

#88 2012-05-20 14:58:56

Ja

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

A co oznaczaja kreski na dolnych powiekach?

#89 2012-05-28 14:01:23

ela

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Witam!
Mam pytanie:) czy ktoś może wytłumaczyc znaczenie takich tatuaży jak oko i kotek na szyji:) dziękuje

#90 2012-06-09 12:29:50

mikla

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Czy ktoś może powiedziec co onacza litera F  na nadgarstku i 2 strzałki  na przedramieniu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najciekawsze.pun.pl BoĂŽte de vitesses Lancia cyklinowanie warszawa cena