#16 2011-01-05 00:40:30

czarnaa

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

masakra.. takie rzeczy pisac ciekawi mnie tylko czy wy wszyscy siedzieliscie ze tak nawijacie o tych grypsach mekeke strzaszne ale i tak gryppsuw sie nie wyciaga z morow wieziennych

#17 2011-01-18 23:59:13

ooooo

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

bajera już dawno jest na wolnośći wyszła razem z wielkimi gitami i tak powstali grypsujący frajerzy. Ci co wklejają znaczenia tylko to przesyłają dalej ktoś inny to napisał bo z kąd ktoś kto nie siedział zna znaczenie,także nie siedzisz nie sypiesz ,sztywniaków jest mało większoś chce odjebać wyrok a jak

#18 2011-02-01 09:16:18

hahahahahahaha

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

a co oznacza kropka między kciukiem a palcem wskazującym na prawej lub lewej ręce

#19 2011-02-17 17:08:22

KuKi

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

A ja mam: twarz przesłoniętą w połowie chustką i ręka z rewolwerem oraz motylka na stopie i ktoś mi coś zrobi?!
Nie byłam w więzieniu bo mnie nie dopadli jeszcze ale wiem o co chodzi bo mam tam znajomą;P

#20 2011-02-23 12:57:54

metal

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

jeżeli ta osoba co to napisała siedziala to bardzo zlego informatora miała a jeżeli był GIT-em to raczej pruj dupą bo ktos ci przewinoł kulawo bajere i lepiej to skrańcuj

#21 2011-02-23 13:02:31

metal

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

siedziałem przeszło 8 latek zjadłem nie jedno śniadanie i nie lubię jak ktoś pisze bzdury o czymś czego nie przeżył

#22 2011-02-23 13:07:38

metal

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

kuki a znasz bajere nate twoje dziry? bo jak nie to siepilnuj zeby cie nie złapali a jezelicie zlapią to kup sobie pumeks na pierwszym widzeniu przyda ci sie

#23 2011-03-18 16:44:07

aaaaaa

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Mam pytanie. A co znaczy wygolona pionowa kreska w lewej brwi?

#24 2011-03-20 17:48:47

Adek

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Wydziargałem sobie krzyż a pod nim gotykiem PSM,nie byłem nigdy w wiezieniu i nie mam takiego zamiaru,tattoo zrobiłem ponieważ szanuje swoją matkę i nie chce już robić złych rzeczy.Proszę o pomoc czy to zakryć czy może usunąć.Dodam jeszcze że nie wiedziałem że na wolności nie wolno robić takiego tatuażu.Proszę o pomoc.

#25 2011-04-15 15:48:41

aaaaaaaaa

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

teraz cie skitrają do wora chłopaku.. nie ma odwrotu.. chyba ze oskalpujesz plecy

#26 2011-04-17 00:07:06

awa

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

nie trzeba siedzieć w więzieniu żeby wiedzieć co oznaczają tatuaże na twarzy. nawet na studiach z resocjalizacji mówią o takich rzeczach.

#27 2011-04-30 01:01:49

jebbbac cweli

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

zamiast głów berla hehe jebac te kurvy do dupy co to pisaly i do ryja. na komendzie tez by sie tak informacjami dzielili. a bajera fakt - juz dawno na wolce

#28 2011-05-01 17:51:13

Ruch

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Czy dziara Vide Cui Fidas (Patrz komu ufasz) jest to więzienna dziara? Ponieważ mam znajomego z Ekipy Ruchu kiblował

#29 2011-05-03 07:48:34

delta

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

jebane sprzedawczyki....ktoś kto wie cokolwiek na temat więzienia wie,że takich rzeczy sie nie mówi wszem i wobec i to przez takich frajerów właśnie psiarnia wie wiecej niż powinna bo jakby każdy trzymał gębe na kłutke to byłoby tak jak miało być...wkońcu nie bez przyczyny ktoś to wymyślił ...zachowaj honor pajacu

#30 2011-05-08 19:32:11

Priso

Gość

Re: Znaczenie dziar[tatuaży]więziennych

Witam. nie popieram takich tematów na publicznym forum. Po to powstało grypsowanie, aby porozumiewać się między złodziejami w więzieniu tak , aby klawisze nie wiedzieli o co biega. Prawdą jestże bajera została wyniesiona dawno, poza tym kto siedział wieże klawisze wiedzą więcej na ten temat, niż nie jeden co siedzi i grypsuje. Sam osobiście mam pięć latek za sobą i wiem coś o tym. Odnośnie oznaczeń to wiedzą wtajemniczeni, że większość z nich to zalicza się do zwykłych wzorków. Podam parę przykładów. Wpada na Świebodzką małolat na pagonach majory. 2 lata kajdanów. Nie wolno było kiedyś teraz nikt mu uwagi nie zwrócił. Pojawia się koleś powiązany z art. 64.2, pułkownik na łydce. Kto w temacie to wie w jakim zasłużonym miejscu powinien się znajdować. Mieszkam w Legnicy dzieciaki 15 lat jeszcze gimnazjum, a cynkówa już jest. Tatuś kazał tak na wszelki wypadek, jak powali się syn to ma być człowiek. Moim zdaniem grypsowania już nie ma. Grypsyją Ci ludzie co ssiedzieli wyroki od lat 80-ych. Teraz jak petka zaczyna grypsować to rtylko po to bo boi się siedzieć, wie że u ludzi nie stanie się krzywda(nie powinna).

Ci panowie, którzy tak bardzo się pieklą na forum, prawdziwy szacun. Widać że ludzie z zasadami.
Ci co opisują znaczenia, powstrzymajcie się bo tak naprawdę to piszą ci co zaliczyli sanki i wielcy gangsterzy bo śledczak widzieli. Na wielu zamkach siedziałem (Dolny Śląsk, Małopolska) wiele widziałem co być nie powinno a jakoś przymyka się oczy.

Pozdrawiam wtajemniczonych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najciekawsze.pun.pl BoĂŽte de vitesses Lancia cyklinowanie warszawa cena