#1 2008-02-21 17:05:04

Jolita1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 226

Sprawdź, jaką jesteś kobietą!

Barany lubią rozstawiać facetów po kątach, Raki są rodzinne, a Wagi są mistrzyniami w sztuce uwodzenia. Co gwiazdy mówią o Tobie? Koniecznie przeczytaj nasz kobiecy horoskop, przygotowany przez astrolog Joannę Godecką specjalnie dla Was!

BARAN - Twoje oczywiste zalety to spontaniczność, witalność i radość życia. Iskrzysz energią, zarażasz entuzjazmem. Mężczyznę, który potrzebuje wiele czasu, by zrobić pierwszy krok, pozostawiasz zazwyczaj… w obłoku kurzu. Jesteś odpowiednią partnerką dla kogoś, kto lubi wyzwania i nie cofa się przed walką, wątpliwe jest bowiem, byś w przypadku poważnej różnicy zdań ulegle wywiesiła białą flagę. Także w pracy potrzebujesz przestrzeni i pola do popisu. Nader często na Twoich drzwiach wisi tabliczka z napisem szef, masz bowiem większą skłonność do wydawania poleceń niż ich wykonywania. Wojowniczość i niezależność komplikują czasem Twoje uczuciowe związki, bowiem z jednej strony nie godzisz się na drugoplanową rolę, z drugiej zaś męska ustępliwość nie budzi Twego szacunku. Wydaje się, że tym, co Cię naprawdę satysfakcjonuje, jest zwycięstwo, a nie walkower. Także w sypialni nie oczekujesz od partnera galanterii, ale namiętności. Wolałabyś, aby wziął Cię siłą, niż pytał, czy może pocałować. Seks w Twoim wydaniu to żywiołowość i prawdziwa uczta zmysłów. Kiedy zdecydujesz się na stały związek, niewiele się zmienia. Nie przewidujesz wielkiej zmiany w trybie życia ani też przyzwyczajenia w miejsce silnych emocji. W tym domowym ognisku muszą się sypać iskry!

BYK - Typowe kobiece gesty, takie jak odgarnięcie kosmyka włosów lub założenie nogi na nogę, wydają się być podciągnięte przez Ciebie do rangi sztuki. Nic dziwnego, że choć wydają się banalne, robią piorunujące wrażenie na mężczyznach. Ty zaś, łącząc w sobie odrobinę pragmatyzmu i romantyzmu, zazwyczaj dążysz, by zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, który coś sobą obiektywnie reprezentuje i… nadaje się na męża. Choć jesteś istotą na wskroś zmysłową i daleką od zahamowań w seksie, romansowanie dla zabicia czasu wydaje Ci się niedorzeczne. Partner, który nie jest w stanie zapewnić Ci poczucia bezpieczeństwa materialnego i emocjonalnego, zostaje nieodwołalnie skreślony z listy kandydatów, nawet jeśli jego uroda i erotyczna wirtuozeria wydają się najwyższych lotów. Równie serio podchodzisz do swojej pracy. Lubisz, kiedy satysfakcja i zyski chodzą w parze i umiesz zamieniać swoje talenty na banknoty o wysokich nominałach. Posiadanie jest Twym żywiołem i tym, co niekiedy zagraża partnerskiej stabilności. Czasem wydaje Ci się, że akt ślubu to paragon. Zdrada jest więc nie tylko zranieniem Twego Ego, jest również zamachem na Twoją własność, a tego nie jesteś w stanie wybaczyć nigdy. Dlatego ten, którego filozofią jest cieszyć się różnorodnością pokus, nie powinien wiązać się z Tobą.

BLIŹNIĘTA - Na Twój urok składa się czarująca konwersacja, błyskotliwe poczucie humoru i typowo kobieca zmienność, która sprawia, że przebywanie z Tobą nigdy nie staje się monotonne. Potrafisz być świetnym kumplem, wyrafinowaną uwodzicielką lub rzeczowym doradcą, w zależności od tego, czego wymaga sytuacja. Wiesz, jak sprytnie zarzucić przynętę, zaś Twoim celem jest ktoś, kto działa w tym samym paśmie emocji. Intelektualne porozumienie, nadawanie na tej samej fali to warunek do zawarcia bliższej znajomości. Ale w łóżku intelekt na nic się nie przydaje, oczekujesz bowiem prawdziwej zmysłowości, a nie dyskusji. Nie masz nic przeciwko eksperymentom i gadżetom, ponieważ nowość i zmiana jest tym, co najbardziej Cię podnieca. Monotonia to Twój największy wróg, także w pracy, dlatego zdarza Ci się zmieniać profesję lub też wybierać zawód pozwalający na częste przemieszczanie się i zmiany dekoracji. To jednak staje się czasem powodem, dla którego Twoje relacje partnerskie bywają kruche. Zdarza Ci się wiązać z kilkoma mężczyznami naraz i również - kiedy zdecydujesz się na podpisanie aktu ślubu - nie traktujesz monogamii ze szczególną powagą. Ktoś, kto oczekuje wyłączności, może poczuć się zawiedziony. Jeśli nawet zdrada nie przemknie Ci przez głowę, liczne grono przyjaciół stanowić będzie konkurencję dla partnerskiego sam na sam.

RAK - Bywasz uosobieniem męskich marzeń o czułej, macierzyńskiej kobiecości, zdobywasz ich serce łagodnością, życzliwością i empatią. Jesteś zbyt nieśmiała, aby dać mu jasno do zrozumienia, że Ci się podoba, ale potrafisz wcielić się w rolę przyjaciółki, pocieszycielki, pielęgniarki. Mężczyzna tęskniący za domowym ogniskiem szybko odkrywa, że świetnie wpisujesz się w ten ciepły, rodzinny pejzaż. Dla Ciebie zaś interesujący jest tylko ten, kto ma wobec Ciebie długofalowe plany. Miłostka na jedną noc nie wchodzi w grę. Miłość i poczucie bezpieczeństwa - potrzebujesz obu, by ujawnić zmysłową stronę swej natury. A w Twoim seksie również obowiązuje zasada wszystko albo nic. Kiedy komuś zaufasz, nie odważasz czułości i zmysłowości na aptekarskiej wadze. Dla dobra rodziny, zwłaszcza gdy na świat przyjdą dzieci, jesteś gotowa ograniczyć zawodową aktywność, a przynajmniej zorganizować swoje życie tak, aby dwie sfery nie musiały ze sobą konkurować. Potrafisz poświęcić swoje indywidualne ambicje, lecz choć bywa to dowodem Twoich uczuć, niekiedy staje się kamieniem milowym na drodze do rozstania (jakkolwiek niechętnie się rozwodzisz ), ponieważ rezygnacja z własnych celów prowadzi często do rozczarowania. Gdy stwierdzisz, że nie dostałaś w zamian tego, co spodziewałaś się otrzymać, dajesz to mocno odczuć drugiej stronie.

LEW - Nawet gdy wydaje się, że jesteś celem miłosnego polowania, nie oszukujmy się… To Ty okazujesz się prawdziwym łowczym w tej krainie, zaś Twój kobiecy urok jest urokiem drapieżnika. Przechadzasz się dumnie, prezentując swoją wspaniałość, wzbudzając podziw i wypatrując kogoś, kto wydaje Ci się godny tak cennej zdobyczy. Wtedy zapewne schowasz pazurki i… na chwilę zamienisz się w słodkiego kotka. Twój wybranek powinien być romantyczny, hojny i rycerski, łatwo bowiem zrazić Cię małostkowością i brakiem odpowiednich manier. W sypialni również oczekujesz adoracji i uwielbienia. Sama nie lubisz specjalnie się wysilać i jeśli robisz coś dla niego to zazwyczaj po to, by pokazać jak bardzo jesteś wspaniałomyślna. Także w pracy dążysz zwykle do eksponowanych stanowisk, potrafisz z wdziękiem wypinać pierś, gdy przypinają ordery. Zajęcie pozbawione okazji do rywalizacji i zwycięstw nie daje Ci dostatecznej motywacji. Gdy decydujesz się na stały związek, jesteś gotowa zrezygnować z kariery wyłącznie wtedy, kiedy on zapewni Ci luksusowe życie. Powiedzmy to szczerze - nie widzisz powodu, by się przemęczać, gdy możesz otrzymać to, czego pragniesz na srebrnym talerzyku. Przesadne wymagania bywają zaś powodem, dla którego Twoje życie uczuciowe potrafi być burzliwe. Czasem dawać się kochać to trochę za mało.

PANNA - Jesteś w typie tych mężczyzn, którzy poszukają kobiety, a nie kobieciątka. Nie epatujesz słabością, nie udajesz, że zapomniałaś, gdzie w Twoim samochodzie znajduje się wlew paliwa. Twoją siłą jest spokój, a Twoim urokiem naturalność. Rzadko robisz pierwszy krok, czekasz na kogoś, kto zareaguje na ledwie dostrzegalną zachętę. Wstępem do znajomości musi być poczucie, że trafiłaś na kogoś solidnego. Nie oczekujesz gorącej przygody, nie oczekujesz zmysłowych szaleństw bez szerszego kontekstu, jakim jest intelektualna więź i wspólny cel. Testy, jakim poddajesz jego umysł i ducha, są niczym długa gra wstępna. Kiedy zdecydujesz się zrobić następny krok, okazujesz się zaskakująco żywiołowa i odważna, ale myliłby się, kto oczekuje, że staniesz się odtąd niewolnicą seksualnych uniesień. Wszystko ma swoje miejsce i swój czas, Ty zaś na pierwszym miejscu stawiasz pracę, ponieważ nie chcesz być od nikogo zależna, lubisz czuć twardy grunt pod nogami, a poczucie obowiązku to niezbywalny element twej natury. Także w domu wszystko powinno funkcjonować jak w zegarku. I to właśnie bywa przyczyną nieoczekiwanych trzęsień ziemi. Twój uporządkowany świat nie przewiduje psujących się mechanizmów. Z czasem Twój parter może poczuć się jak mała śrubka w maszynie, tego zaś męskie Ego długo nie zniesie.

WAGA - Należysz do tych kobiet, dla których sztuka uwodzenia jest czymś tak naturalnym jak oddychanie. Kiedy w zasięgu wzroku pojawia się ktoś interesujący, Twoje oczy nabierają blasku, a ruchy gracji. Rzadko który mężczyzna tego nie zauważy. Dla Ciebie najbardziej godnym pożądania jest ten, w którego oczach odbija się Twój perfekcyjny wizerunek, podretuszowany jego zachwytem. Uwielbiasz być adorowana, podziwiana, potrafisz wdzięcznie przyjmować komplementy. Na dłużej jesteś w stanie związać się z kimś, kto pozwoli Ci żyć w przekonaniu, że nie istnieje nuda, pospolitość i brzydota. A jeśli nawet Twojej osoby to nie dotyczy. Również seks jest dla Ciebie rodzajem wyrafinowanego przedstawienia, w którym zmysłowość nabiera rangi sztuki, a blask świec i szampan w wysmukłym kieliszku stanowią dyskretną dekorację. Jeśli partner zapewni Ci luksus, kariera nie będzie spędzać snu z Twoich powiek. Praca pociąga Cię jedynie, kiedy jej celem jest upiększanie świata, a nie zdobywanie gotówki, tę zaś cenisz wyłącznie w kategoriach pięknych przedmiotów, które mogłabyś za nią nabyć. Brzęk monet nie jest tym, co Cię podnieca. Pragnienie przejścia przez życie tanecznym krokiem bywa przyczyną sercowych niepowodzeń. Rzadko widuje się Ciebie walczącą na straconych pozycjach, a miłość czasem wymaga wygranej wojny.

SKORPION - Potrafisz rzucić wyzwanie, nie odzywając się ani słowem, samo Twoje spojrzenie jest jednak obietnicą wielkich namiętności. Nie zareagować znaczyłoby nie być prawdziwym mężczyzną. Ty jednak nie odpowiadasz na wszystkie sygnały zainteresowania. Pociągają Cię wyłącznie godni Ciebie przeciwnicy, obdarzeni równie wielką witalnością i silną pasję życia. Gardzisz banalnymi miłostkami i choć największa miłość potrafi czasem trwać tylko tydzień, każda w Twoim wydaniu jest prawdziwa. Seks zaś jest czymś więcej niż tylko przywarciem ciał. Twoja natura czyni Cię zdolną do silnych, nawet ekstremalnych uczuć i głębokich zmysłowych doświadczeń. Na stałe zostaniesz z tym, kto będzie Cię szczerze kochał, nie ograniczając niezbędnej Ci przestrzeni, jesteś bowiem kobietą, której nie wystarczy domowe królestwo. Potrzebujesz swojego terytorium, pracy będącej źródłem satysfakcji i materialnej niezależności. Prosić o pieniądze wydaje Ci się poniżającym i jakże ograniczającym Twoją wolność. Trudno powiedzieć, która ze sfer życia jest dla Ciebie ważniejsza, w obie bowiem angażujesz się równie intensywnie i nie masz zamiaru z niczego rezygnować. Tym, co potrafi zamienić gorącą miłość w arktyczny chłód, jest nadużycie Twojego zaufania. Słowo zdrada jest równoznaczne ze słowem koniec.

STRZELEC - Mężczyzn urzeka Twoja naturalna, bezpretensjonalna żywiołowość, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia. Nie masz zamiaru niczego komplikować, Twoim przeznaczeniem nie są najeżone kolcami romanse. Potrafisz tak zerwać różę, aby upajać się nią i… nie zranić. Kiedy więc Twoje serce zaczyna szybciej bić, poddajesz się temu z radością. Również seks w Twoim wydaniu przypomina raczej radosną zabawę w dawanie i branie niż groźny żywioł kłębiących się namiętności. Szczerość nie pozwala Ci pozostawać w związku, w którym uczucie się wypaliło. Zanim więc znajdziesz swe miejsce, zdarza Ci się zostawić długą listę pretendentów do Twojej ręki. Część z nich wspomina Cię z rozrzewnieniem, cześć z nieukrywaną złością, jednak żaden nie powie, że nie może sobie Ciebie przypomnieć. Na dłużej zostaniesz u boku mężczyzny, który podobnie jak Ty lubi proste radości - podróże w piękne zakątki, sport, zwierzęta i dzieci. Założywszy rodzinę, najczęściej nie rezygnujesz z pracy, zwykle bowiem jest to z rozmysłem wybrana profesja, która daje Ci motywację, pieniądze i prawdziwą frajdę. Mężczyzna, który liczy na to, że książka kucharska stanie się Twoją biblią, srodze się zawiedzie. Zamach na Twoją wolność to pierwszy krok do rozstania, bo tym, co niszczy miłość, jest dla Ciebie monotonia, rutyna i… nuda. Związek, w którym Ci niewygodnie, po prostu zamieniasz na inny!

KOZIOROŻEC - Pozorna szorstkość, pod którą skrywasz gorące serce, robi wrażenie na mężczyznach, którzy nie cenią tego, co przychodzi im bez wysiłku. On patrzy na Ciebie i wie, że nie będzie łatwo. W czasie gdy mnóstwo kobiet wydaje się być na wyciągnięcie ręki, Twoja rezerwa czyni Cię tyleż odległą, co pożądaną. Dla Ciebie jednak interesującym jest tylko ten, dla którego zdobycie twierdzy jest tylko początkiem, a nie końcem wspólnej drogi. Bycie cennym trofeum przez moment znaczyłoby tyle, co zostać pokonaną. Wybierzesz tego, który potraktuje Cię jak skarb, który należy chronić i o który należy się troszczyć. W takim układzie Twoja seksualność rozkwita i staje się potężną siłą. I choć wydaje się, że prowadzi to prostą drogą do seksualnego niewolnictwa, masz w sobie dość rozsądku i dość siły, by trzymać ten żywioł pod kontrolą. Zazwyczaj więc, nawet związana, żyjesz swoim życiem, poświęcając się pracy, która spełnia Twoje niemałe ambicje, stając się niekiedy prawdziwą misją. Poza tym niebagatelne znaczenie ma fakt, iż lubisz dysponować własnym kontem i kartą kredytową, na której widnieje wyłącznie Twoje nazwisko. I choć niechętnie się rozstajesz, powodem bywa Twój upór i …Ego. Ktoś, kto Cię zawiedzie lub - nie daj Boże - zdradzi, jest już bez szans.

WODNIK - Należysz do kobiet, które przyciągają do siebie mężczyzn świeżością, radością życia i brakiem jakiejkolwiek pozy. Zdajesz się mówić - po co udawać kogoś innego, skoro podobam się sobie taka, jaka jestem? To doskonały afrodyzjak. Miłość w Twoim wydaniu bliższa jest przyjacielskiej zażyłości, bowiem miłosne strzały, nawet jeśli trafiają prosto w serce, nie potrafią go zranić. Od seksu nie oczekujesz, że ziemia zadrży w posadach, a niebiosa spadną z wielkim hukiem. Wystarczy Ci mieszanka radosnej zmysłowości, kropla czułości i pomysłowość, która nie pozwala, by do sypialni zakradła się rutyna. To zresztą tylko cząstka, jakże ciekawego, życia. Lubisz pracować w zawodach, które dają Ci możliwość rozwoju, stawiają wyzwanie dla Twojego intelektu. Dlatego na towarzysza wybierasz mężczyznę, który da Ci poczucie więzi, a jednocześnie obdarzy wolnością. Z zasady jesteś ufna. Myszkowanie po kieszeniach w poszukiwaniu kompromitujących dowodów zdrady wydaje Ci się poniżające dla obojga. Próby pozbawienia Cię Twoich zainteresowań, odcięcia od przyjaciół, wyzwolą w tobie upór, bunt, a w konsekwencji obojętność. Ktoś, kto próbuje zamienić Cię w kurę domową, któregoś dnia ze zdziwieniem odkryje, że… okno jest otwarte, dom pusty, a Tobie wyrosły skrzydła.

RYBY - O tym, że słabość potrafi być wielką siłą, wiedzą zapewne dobrze adoratorzy kobiet spod znaku Ryb. Wydajesz się krucha i bezbronna, budzisz więc instynkt opiekuńczy. On może być przy Tobie rycerzem na białym koniu, który zmiata pyłki spod Twych stóp. Im bardziej jesteś zagubiona, tym on wyraźniej widzi drogę, im Ty delikatniejsza, tym jego ramię silniejsze. Dla Ciebie miłość jest światem idealnym, lubisz więc marzyć i czekać, aż Twoje marzenia przybiorą realną postać. Seks zaś to kraina zmysłów, w której czujesz się nadspodziewanie dobrze. Intuicja niczym niezawodny kompas wskazuje Ci właściwy kierunek. Potrafisz zmienić miłosny akt w wielkie erotyczne wydarzenie, w którym fantazja przeplata się z uniesieniami. Kiedy związujesz się na stałe, dążysz do uszczęśliwienia partnera i rozpieszczenia dzieci. Jesteś w stanie zrezygnować dla rodziny z życia zawodowego, rzucając na szalę swoją niezależność. Zresztą praca interesuje Cię o tyle, o ile jest kreowaniem, tworzeniem lub daje Ci satysfakcję emocjonalną. Nie należysz do osób zadowalających się rutyną i… wypłatą. Tym, co rujnuje, nie buduje jest Twoja skłonność do życiowych komplikacji. Kusi Cię sekret i potajemny romans. Czasem także spośród dwóch zakochanych w Tobie mężczyzn wybierasz… trzeciego, który nie wie, co to miłość.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rollup 150x200 morze bałtyckie psycholog Piła