Jolita1 - 2008-02-21 16:53:00

Baran - Angelina Jolie przy tobie jest szarą myszką. Rozpalasz mnie do białości. Nie spodziewaj się po nim subtelności. To narwaniec. Bez oporów zaczepi cię na ulicy i łatwo się nie zrazi!

Byk - Czy zechciałabyś ze mną chwilę porozmawiać? Twoje oczy byłyszczą inteligncją. Ten esteta, choć tak czuyły na fizyczne piękno, naa początku wcale się z tym nie zdradzi. Będzie próbował ująć cię tym, że docenia głównie zalety umysłu.

Bliźnięta - Kiedy widzę kogoś takiego jak ty, jetem wdzięczny losowi, że jeszcze się nie ożeniłem. Jest uroczym, słodkim draniem. Beztrosko spóźnia się na randki, zapomina o kwiatach i portfelu. Szybko cię w sobie rozkocha.

Rak - Sorry, zgubiłem swój numer telefonu, czy mogłabyś pożyczyć mi twój? Próbuje cię uwieść tekstami, które jemui wydają się nad podziw dowcipne. Najczęściej tylko jemu. Chce być tajemniczy, sprawia wrażenie odpornego na kobiece wdzięki. I tym cię podbije! A potem zacznie nosić na rękach.

Lew - Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam obok ciebie przejść jeszcze raz? Klepie tanie teksty, ale wie, czym ująć kobietę, i bez skrępowania wyraża podziw dla jej urody i inteligencji. Owinie sobie wokół palca także twoją matkę i babcię. Ten wysiłek musi zaowocować zachwytem nad panem Lwem.

Panna - Dopiero kiedy cię zobaczyłem, odzyskałem nadzieję na lepsze jutro. Lubi grać zagubionego chłopczyka. Wierzy, że zlitujesz się nad nim i weźmiesz go pod opiekę. Na randce postara się zauroczyć cię intelektem, a nie kasą.

Waga - I jak tu nie wierzyć w anioły? Właśnie jeden ukazał się moim oczom. Lubi grać rolę poety, popisuje się zmysłem estetycznym. Zaciągnie cię do galerii sztuki, a dopiero dużo później do sypialni. Sprawdzi się też w roli "przyjaciółki". Liczy na to, że bez reszty ulegniesz fascynacji.

Skorpion - U ciebie czy u mnie? Chodzący konkret. Nie ma zamiaru tracić czasu na zaloty. On musi dostać cię natychmiast! A jeśli nie ulegniesz od razu, przekonasz się, że masz do czynienia z uwodzicielem klasy światowej.

Strzelec - Wierzyłem, że odnajdę cię wśród milionów kobiet. I teraz stoisz przede mną. Jest pomysłowym podrywaczem. A potem doskonałym kompanem. Przy nim przypomnisz sobie dzieciństwo, bo randkę spędzicie w lunaparku.

Koziorożec - Tak lekko poruszasz się w tańcu. Wcale się tego nie spodziewałem. Podrywa z wdziękiem artylerzysty. Na randce zachowuje się jak ankieter. Może cię za to ująć powagą i statecznością.

Wodnik - Mam przeczucie, że między nami może powstać niezwykłe porozumienie. Nawet zamówiliśmy takie same drinki. Z nim nic nie jest pewne i nie obowiązują żadne reguły. Na randce może rozprawiać o Kamasutrze Niie znaczy to, że chce cię zaciągnąć do łóżka. Praktyka nie jest jego najmocniejszą stroną.

Ryby - Patrzyłem na nocne niebo, szukając swojej szczęśliwej gwiazdy. Tymczasem ona była tu, na Ziemi. Urodzony romantyk. Namówi cię do przedzierania się przez krzaki, botam wczoraj usłyszał śpiew słowika. Będzie pisał dla ciebie wiersze miłosne i sam je deklamował. Z różnym skutkiem.

Maczuga - 2008-02-22 09:51:04

Strzelec - Wierzyłem, że odnajdę cię wśród milionów kobiet. I teraz stoisz przede mną. Jest pomysłowym podrywaczem. A potem doskonałym kompanem. Przy nim przypomnisz sobie dzieciństwo, bo randkę spędzicie w lunaparku.


No to do lunaparku zapraszam :angel:

mpm capital bartosz bielawski