Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Jolita1
2008-02-21 17:10:49

Poniedziałek - urodzeni w tym dniu są wrażliwi, a wręcz przeczuleni. Łatwo ich urazić. Często czegoś się lękają, bywają niezdecydowani. Trudno im określić czego tak naprawdę chcą. Mają jednak niesamowicie rozwiniętą intuicję. Postępują często wbrew zdrowemu rozsądkowi, ale dobrze na tym wychodzą.
Ona - spokojna, cicha i nieśmiała. Mimo, że chowa się w tłumie, potrafi przyciągnąć męski wzrok. Umie kochać całym sercem.
On- zdecydowanie bardziej samodzielny od poniedziałkowej kobiety, ale potrzebuje pochwał jak powietrza. Jest czuły i ciepły, rozumie kobiecą duszę jak rzadko który mężczyzna.

Wtorek - to ludzie odważni, przebojowi i dynamiczni. Kochają smak ryzyka. Są inteligentni ponad przeciętną, pomysłowi, spostrzegawczy i potrafią błyskawicznie reagować.
Ona - jest niezależna, samodzielna i bezpośrednia. Intryguje oryginalnym stylem bycia. Nie bawi się w damsko męskie podchody.
On - uosobienie siły, męskiego uroku i namiętności. Wie czego chce. Jeżeli postanawia zdobyć jakąś kobietę, nie przyjmuje odmowy. Gdy wpadnie w złość bywa wulgarny i bezwzględny.

Środa - urodzeni tego dnia żyją w ciągłym pośpiechu i są zawsze tam gdzie coś się dzieje. Są inteligentni, bystrzy i mają wiele zainteresowń. Potrafią zaadoptować się do każdej sytuacji. Łatwo zdobywają nowych przyjaciół.
Ona - lubi flirtować i łamać męskie serca, ma gorący temperament i lubi zmiany. Marzy o mężczyźnie, który zapewni jej naprawdę światowe życie.
On - to ulubieniec pań, jego urok działa niezawodnie. Niełatwo go usidlić, gdyż jest zmienny, a w dodatku obawia się stałych związków. Typ Piotrusia Pana, który wcale nie chce dorosnąć.

Czwartek - urodzeni czwartego dnia tygodnia to ludzie, którzy się nie poddają wierząc w sukces. Z uporem pokonują kolejne przeszkody. Są pewni siebie, szlachetni, mądrzy i życzliwi. Bardzo chętnie pomagają ludziom. Są ogólnie lubiani.
Ona -jest pełna energii, wesoła i dowcipna. W jej towarzystwie świat wydaje się barwny i bezpieczny. Nigdy nie martwi się na zapas. Doskonale wczuwa się w czyjeś położenie. Kieruje się sercem i rozsądkiem ale nie zawsze podejmuje właściwe decyzje.
On - nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca. Chce poznać wszystkie egzotyczne zakątki. Pragnie zebrać jak najwięcej doświadczeń, nim wreszcie "osiądzie na stałym lądzie". Zmienia partnerki, ale nie chce nikomu wyrządzić krzywdy.

Piątek - urodzeni w piątek cenią sobie piękno w każdej postaci. Są wrażliwi, zaradni i sprytni. Kochają luksus i doznania zmysłowe. Pogodni i życzliwi.
Ona - wydaje się spełnieniem męskich snów, delikatna i wrażliwa, bardzo kobieca, a równocześnie z temperamentem. Lubi flirtować, ale bez zobowiązań. Na stałe zwiąże się tylko z kimś, kto zapewni jej spokojne i luksusowe życie.
On - urodzony biznesmen. Otacza się ludźmi, którzy dużo znaczą i ułatwią mu karierę. Mimo wielkich ambicji zawodowych, w gruncie rzeczy jest romantykiem, który czasem buja w obłokach. Jest cenną zdobyczą dla kobiet, a wieczorem zamienia się w poetę i namiętnego kochanka.

Sobota - urodzeni tego dnia nie mają jedwabnego życia, borykają się z wieloma przeszkodami na swojej drodze. To ludzie wyjątkowo pracowici, odpowiedzialni i rozsądni. Uparcie krok po kroku dążą do celu.
Ona - bardzo kobieca i zgrabna, peszy trochę mężczyzn swym pozornym chłodem. Robi wrażenie zimnej, choć w jej duszy szaleją prawdziwe burze uczuciowe. Zakochuje się całym sercem, nie potrafi zmieniać partnerów jak rękawiczki. Jest wierna i oddana.
On - poważny i odpowiedzialny. Nie lubi uwodzić. Szuka partnerki dla której dom i dzieci są najważniejsze. Zakochany, mówi raczej o swojej pracy. Nie przywiązuje wagi do wyglądu.

Niedziela - to ludzie obdarzeni niezwykłą energią i życiowym fartem. Są optymistami. W magiczny sposów przyciągają okazje i sprzyjające sploty okoliczności. Są uparci, przebojowi i działają błyskawicznie. Mają silnie rozwinięty instynkt dominacji i kochają władzę.
Ona - w życiu mierzy bardzo wysoko. Przekonana głęboko o tym, że należy jej się to, co najlepsze, czasem dokonuje złych wyborów Daje się bowiem złapać na lep komplementów i obietnice złotych gór.
On - typowy król, zakochany we władzy, sukcesach i pieniądzach. Pragnie kobiety niezwykłej, którą chce zdobywać. Im bardziej musi się starać, tym większy ma na nią apetyt.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
private loan lenders singapore noclegi Dąbki www.zolw-stepowy.pl materace rehabilitacyjne